Mob: +48 604 155 030
Email: office@badzgotowysporting.com

O nas

O firmie

Jesteśmy liczącą 10 lat firmą o polskich i duńskich korzeniach, specjalizującą się w organizowaniu indywidualnych obozów treningowych i turniei dla klubów i drużyn ligowych krajów całej Europy. Naszą specjalnością są indywidualne obozy i turnieje drużyn młodzieżowych z całej Europy. Ponadto oferujemy bilety na niemal wszystkie imprezy sportowe na całym świecie.

Bezpieczeństwo
Nasze kontakty i dogłębna wiedza z zakresu organizowania turniei zapewnia najlepsze bezpieczeństwo i daje gwarancję optymalnej organizacji i właściwych cen.

Kontakt z Klientem
Naszym motto jest: Satysfakcja Klienta jest naszą satysfakcją. Oznacza to, że zawsze mamy osobisty kontakt z naszymi Klientami i służymy opieką zarówno podczas, jak i po każdej imprezie. Dlatego nasi Klienci wracają do nas raz za razem.

Service
Przykładamy dużą wagę do tego, by nasi Klienci  mieli zawsze właściwe doznania, dlatego zawsze dokładnie przysłuchujemy się ich życzeniom, tak byśmy mogli optymalizować nasze oferty. Mogą się Państwo z nami kontaktować pocztą elektroniczną i  telefonicznie, po czym zawsze spotkają się Państwo z błyskawicznym odzewem. Wszystko dla Państwa.

Z poważaniem
Badz Gotowy Sporting sp. z o.o
www.badzgotowysporting.com
office@badzgotowysporting.com

Designed by Webstorm
Copyrights Badz Gotowy Sporting Sp. z o.o.
PL